محل تبلیغات شما
به نام خدا

روایت سوم كه عن سماع است این است كه ولو ان رجلاً دخل الكعبه فقال فیها معانداً اخرج من الكعبة و الی الحرم و ضربت عنقه» حالا عمده با این است كه چرا اخرج من الكعبة و من الحرم» علی ای حال آن روایت اول كه صحیحه ابی الصباح كلانی بود آن داشت حكمش اعدام است اما دیگر نگفت كجا اعدام می‌كنند آیا این دو تا روایت مقید آن است كه او را از حرم بیرون می‌برند و بعد اعدام می‌كنند یا نه غیر از این اطلاق و تقیید یك جمع دلالی دیگر دارد آن كسی كه در همان حرم اعدام‌اش می‌كنند معلوم می‌شود عنادش بیشتر بود آنكه بیرون حرم او را بیرون می‌برند و اعدامش می‌كنند معلوم می‌شود عنادش كمتر بود علی ای حال بین این دو طایفه یك جمع فقهی لازم هست ولی جامعش این است كه اگر كسی حرمت كعبه را عمداً رعایت نكرد و زیر پا نهاد حكمش اعدام است این عظمت كعبه است.
فایل صوتی و متنی ۱۹۶ سوره مبارکه آل عمران

بسم الله الرحمن الرحیم صلوات خاصه امام رضا

بسم الله الرحمن الرحیم فرا رسیدن اربعین حسینی تسلیت باد

بسم الله الرحمن الرحیم خروج قطار از ریل

كه ,اعدام ,كعبه ,می‌كنند ,حرم ,كسی ,است كه ,این است ,حكمش اعدام ,است این ,اعدام است ,معلوم می‌شود عنادش ,می‌كنند معلوم می‌شود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

genisicktruc Crazy physicist اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها اشک مداح clusgasgemi دل نوشته های یک عدد خیار eluneric عبد مارکت خرید مانتو لباس زیر حاملگی بارداری زنانه چاق لاغر باریک پهن 98 طرفدار